banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kája - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak dneska jsem byla s Karolínkou na očkování, řvala chudinka jak tur, ale dostala růžovou náplastUž má 5125g..juchů tak nám roste
a s jakým obrázkem tohle vždy zajímalo děti, alespoň dceru, naopak Ríšovi se chtěl pan doktor zavděčit, řekl, že má pro něj protekční s Garfieldem, Ríša se podíval a řekl: "To nechci"
@Calamity J. tak na výběr je zatím Kája malá ale čekám že to bude také něco podobného...jo jinak tam byli nějaký zvířaátka
@Calamity J.
tak to jste jedlíci, gratuluju k přírustku

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40