banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

jupii prave jsem se dozvedela ze mi vezmou deti do skolky, m... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
jupii prave jsem se dozvedela ze mi vezmou deti do skolky, maruska musi mit teda osobniho asistenta, takze budou chodit jen 2 dny v tydnu, jinak bychom se nedoplatili.hlasilo se 50 deti a vsechny vzali, takze nemusim mit ani vycitky, ze nekomu zabirame misto
moc gratuluji
Moc gratuluju
gratuluji, přeji pěkný den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

76 %
35 hlasů

7 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 46 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici