banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jsme zpátky - diskuze

17 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky holky, jen hlásím, že jsme v pořádku dorazili zpátky z dovči. Hanička je pořád v bříšku a řekla bych, že se ještě nikam nechystá. :-) Těším se, až si počtu, co je tu nového, ale dneska to tedy nebude. Ale už mám hroznej absťák. Snad budu mít brzy čas vám vložit fotečky z Harrachova.Mějte se zatím hezky.
Vitejte..:)
Ahojky, děkuju všem za přivítání. Je pěkné být zase mezi svýma :-)
Vítej doma
@Ady.S
ahoj Nadi,tak opět v rodině
Nadi, vítej doma, jste úžasní akčňáci
Ahojky vítej doma
ja se tesim na fotky...a jsem rada ze jsi cela a obe jste v poradku
Vítej zpátky.
ahoj
to je fajn, že ste se v pořádku vrátili
Tak tak Hanicka to tam ma zaplaceno az do 19.Jeste mam k tobe dotaz-kde bude Hanicka spat?V postylce po Kubovi a Kuba v posteli,nebo budete mit dve postylky.To vis prozivam to s tebou a vecer pred spanim jsem na to myslela.
@Honafa Kubíka jsme vyšoupli do \"velké\" postele už dávno. Hanička bude spát v postýlce po něm. Chtěli jsme, aby už byl zvyklej na novou postel. Spí v ní už od konce dubna.http://blog.babyonline.cz/povidani/fotogalerie/album/6397/Akorát jí má teď na jiném místě - hned vedle naší postele. Je to praktičtější.
@nadule1 Aha tak to mi uteklo.Ted uz muzu klidne spat.
@Honafa Tak to jsem ráda.
ahoj

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
6 hlasů

76 %
26 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 34 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40