banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

jsme doma - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
moje "nemoc" docela krasne se lecila. a to tak ze v nedeli kdyz sme jeli na biatlon uz sem mela jen 38teplotu.. takze sme si i ten biatlon uzily.. pak premistovani k tatkovi( ten je uzasnej- fakt cucim jak clovek se dokaze za par let zmenit a byt tak dobrej.) stedrej den super.. decka spokojeny, plakali, dekovali, byli fakt dojati... svatky a navstevy pak u matky docela dobry, byla tam jedna segra, dalsi dve neprjei a bracha se ozral tak ze nemohl ridit ani 26:D takze sme se nakonec nevideli,ale to nevadi:D 26 sem deti u mati nechala a jeli sme s kamaradama zaparit( ovsem moje nalada byla takova vselijaka a ani chlast me nechtunal a ani sem se nedokazala tak bavit jak bych chtela) takze to bylo nakonec takove divne.. rano sme vyzvedli harantiky a jeli dom- kamaradovi se narodilo decko a tak sli chlapy zapijet( a nevadi me ze se ozral, s tim sem pocitala, ale ze dycky vyvadi..takze dneska mame doma ticho... dobytek jeden.... po obede sme vzali s deckama kola a jeli na vylet.. pred chvili sme dojeli domu a cekame navstevu, tak pokecame..decka tady asi zustanou spat, tak udelam na veecu tunu palacinek a zkouknem bambitku( tu ja tuuuze rada):o) uzivejte volnoooo:o)))
I tak si uzivate a sníh, tady na kopečkách něco je, ale jak je nad nulou, a ještě do toho prší, tak stojí za prd.. Snad po novém roce bude líp..

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
4 hlasy

77 %
17 hlasů

5 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 22 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40