banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jsem mezi Vámi nová - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky těhulky. Tak jsem se konečně koukla na diskusi. Jsem mezi Vámi jedna z úplně nových. Jak tak koukám, tak jste všechny, teda kromě Barči, již v pokročilém stádiu těhotenství. Já jsem teprve 16+1t, takže si to ještě užívám. Dnes jsem byla na ultrazvuku a slyšela jsem poprvé být srdíčko našeho mimuška. Je to nádhera!!! Ale to vy už určitě dávno znáte. Jen mám teď trochu obavy, zda mi vyjde "tripl" test. Tak mi držte palečky!!!
Ahoj, také tě vítám.Jen ti chci říct,že s tripl testu mít strach nemusíš určitě bude v pořádku.I já jsem těhotná v 23.týdnu,tripl mám už tedy za sebou ale zítra mě čeká,vyšetření srdce plodu,jsem na něj moc zvědavá a také doufám a pevně věřím,že vše bude v pořádku. Měj se moc hezky,ahoj.
@Iva3 Držím palce,at je všechno v popřádku!
@sandina Držím pěsti-pak dej vědět
Vítám tě taky mezi námi maminkami (nejsem těhotná). Mám 3,5 letého syna. Stáňa
Ahoj,vítám Tebe i Lindu mezi námi,mám sice trošku větší děti(11r.,3.r)ale tehle pokec je moc fajn.Držím palce at je test v pohodě.Alena
ahoj holky, já jsem taky ještě nepsala, jsem Linda, 19tt, přeji všem hezký večer
@zittka Ahoj Lindo, přeji pohodové těhotenství, užij si to
@zittka Ahoj Lindo,také Tě tu vítám a gratuluji k těhotenství
Užívej si tu nádheru těhotenství a to počkej, až začne mimuško kopat. To potom rapidně vzroste aplituda blaženosti. Nepřemýšlej nad tím, jak dopadne tripl test, užívej si krásných chvil. A buďte na sebe oba/obě opatrní/é
Ahoj, vítám tě mezi námi a palce samozřejmě držím
@Margit Gratuluju a palečky držím
Ahoj, držíme, ať vše dobře vyjde

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40