banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

jména - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ahoj mi pořád nevíme co to bude 27 týden a tak miminku říkáme už od začátku ňuňoušek ale takový jméno asi není
U nás je to zase MELOUNEK, i když už víme, že to bude holčička
My jsme Gabce říkali Ružovka.
My taky nevíme co to bude, tak říkám prďolka nebo mrňousek
Poprvé bylo jméno jasné, ale dokud se Honzík nenarodil, tak to byl Mimišák. Teď už mám jít asi za 3 týdny rodit, ale zezačátku jsme si řekli, že holka by byla Ludmila(po tchyni) a na manželův dotaz jak jí budem říkat ze mě vypadlo Ludva, teď víme, že to bude kluk, jménovat se má Štěpán, ale pro mě je to stejně pořád Ludva.
My jsem v obou případech říkali Pepa,Pepík,dokud jsme nevěděli pohlaví
já jsem v 18.tt,zatím mu říkáme kucínek , ale snad se to brzy dovíme
My jsme taky nevěděli tak jsme mu říkali "fazolek".

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
8 hlasů

77 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 43 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici