banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ještě postěh z letadla - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Letěli jsme tam jen 2,5 hodiny.Mohlo se chodit čurat.Jak letadlo zastavilo tak než se otevřelo,běžela dopředu baba s dítětem,že musí čurat.Děcko tak 4roky.Každý ji uhnul z uličky i muj tatka i když si každý zrovna bral své věci z vrchu,před tatkou už byl jen jeden chlap a ten neměl kam uhnout,protože tam měli letušky na zemi věci a balili je.Paní s děckem na rukách začala do chlapa strkat a nadávat mu,že dítě musí čurat,a nabádala dítko,že pán je škaredý a to děcko ho začalo kopat a bušit mu pěstí do zad,škaredý pán,škaredý pán.No toto zkusit na mě tam mu to snad oplatím.Pán se jen pořád omlouval a letušky ji stejně řekli,že čurat se stejně nesmí,že už je uzavřený záchod,šlo o dvě,tři minutky než se mohlo vystoupit.
Paní moc slušnosti nepobrala.
V letadle se klidně smí čůrat i po přistání. Máme vyzkoušeno. A ony to nejsou dvě, tři minutky, ale zhruba 20 minut, kdy se na ten záchod nesmí (při přistání) a to je u 4 letého dítěte ještě docela dost. Navíc i po vystoupení z letadla to ještě pár minut trvá, než se na ten záchod s dítětem dostaneš (opět vyzkoušeno osobně).Paní se chovala neurvale a zasloužila by pár facek. Ale ten spěch na záchod chápu :))
@nadule1 Bušila až poslední dvě tři minutky.Taky to chápu,nechápu to chování té baby.Ani jednou nepustili.I při cestě zpět nastala podobná situace,paní byla moc slušná,poprosila letušáka,ale nepustil ji ani když šlo o dítě.
@Honafa a co děti? počůrali se?Docela tu hysterii chápu (ne, to bití).
@jana1260 Né,vydrželi to.
@Honafa Tak že bychom měli nějaká privilegia? :DDD Bába byla úplně blbá.
paní je kráva, ne?
nechápu chování paní ani to,že dovolila dítěti bít cizího člověka...

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

9 %
1 hlas

91 %
10 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 11 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40