banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jen se tak šompeme - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Máme vcelku uklizeno (až zabere Tobísek tak ještě přešůruju koupelnu a záchod).Uvařit jsme zvládli do desíti (rybí polívku a těstoviny s boloňskou-včera se mi podařilo koupit krásný maso a pan v řeznictví mi ho i namlel)Pereme třetí pračku.Já si odpočívám u bolu a čajíku,Rostínek maluje prstovýma barvičkama a Tobísek už je naloženej v postýlce...Doufám,že tak nějak bude pokračovat celý den.Jako bonus dnes tatínek příjde relativně brzo (už ve 4)z práce,takže bude čas i na společnou procházku,venku je moooc krásně
Andělko,i u nás suprový počásko
Krásnej den!
taky mám moc ráda, když je krásný sluníčkový den a my všichni 3 můžeme jít ven na procházku...rodinná idylka
Tak tomu říkám pohodička slunečného dne :-) brzký návrat tatínka závidíme, u nás je taky velká radost když se taťky dočkáme už ve čtyři

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

77 %
34 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 44 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici