banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

jednou ho zabiju... - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
na silvestra jezdil, na nový rok spal, pak teda se semnou šel podívat na ohňostroj večer, ale padla 20.hodina večerní a on spal... dneska na mě přišla nad ránem chuť, tak ho budím a nic..škádlím a nic, hraju si s ním a nic... zamrčel, nech mě spát, otočil se a spal... no, ještě sem si říkala počkám do rána.. vše jsem zopakovala v 8ráno, a zase nic:( otočil se a spal dál.. už sem se nasrala...ve 12 se probral, a že teda pojedem na nakupy, tak sme jeli.. koupil si telefon a playstation. a já teda si vybrala pekárnu, ale v obchodě ji měli dražší, tak jí objednám z netu.. v autě se ho ptám co budem dělat večer, a u toho ho hladím kde se daa.. a on mi s klidem řekne, že má o zábavu postárano a taky že jo.. napřed si hrál z telefonem a teď točí volantem a telefonuje kamošum co si pořídíl.. at se stavi si zahrát ve dvou.. předpokládám že spát jen tak nepůjde... ani mu najednou nevadí že sedím u pc, a nechystám večeři, když vím že nejedl od cca 13.hodiny
ten tě teda napíná!
To je divný, je ten tvůj vůbec chlap, že dá přednost čemukoli jinému před chvilkou s tebou.
nezabíjej, to nemá cenu...najde se další takovej stejnej...to znám...
No promiň, ale co čekáš??? Koupit si můj manžel najednou nový playstation a telefon, můžu na týden odjet a ani to nezaregistruje!!!
@luciasek84
Tak tohle znám. Oni to maj snad v genetickým kodu tohle nebo co?!
@telefka jojo.. najednou jak je co hrát atd, nezajímá je nic.. možná kdybych začla rodit, tak mi řekne at počkám, než to dohraje:D

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40