banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

jednoduche reseni se psy - diskuze

16 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
zdanit jeza a podle velikostiza b ma papiry?? levnejsi,nema drazsiza c zadne slevy krome vodicich a asistencnich psuplatit treba 10000 rocne za psa a 15 za orecha,mame tu za chvili par krasnych kousku a ne vsude litajici seredy a obludy a mini ratafaky...pak by mesta mela i na uklid a nebyl by problem vysavacu apod...ale stejne dumam,co dela mesto s moji 1000 kdyz hovinka uklizim ja...hm...ja myslela,ze to pouziva na to a svete div se nepouziva...navic duchodci by mohli mit treba kocku...je mnohem tulivejsi nez pes a splachovat to muzou do zachoda...u nas na volno behaji coklobve duchodcu...a on je hodnej...a arogantnich mladochu co cim vetsi tim lepsi a zase on je hodnej..a sem tam tesne povalecna generace ke ktere se radeji nevyjadruji
Ja bych za ně ještě dala platit nájem a výtah.Pejskař vyleze ven víckrát za den.Nikde ve světě není tolik psu a taková psí svoboda.Bože už jsou v každé restauraci,v každých potravinách,ve školce škole.Kde je hygiena.A taky velké procento doma v soukromí a právě ti duchodci a pubertáci po těch psech řvou,kopou do nich a ruzně je trápí.Navenek vypadají jak je miluji.Nesouhlasím s větou,že ten kdo má psa-je hodný člověk.Každý má dnes psa a každý není hodný.
@Honafa jeje v restauracích, teď si někde nějáký pán stěžoval v televizi že ho vyhodili z restaurace protože měl psa a ta reportáž byla jaký on je chudák diskryminovaný.
@medox Zato já se zoofobii,kdy je pro mě jednoduchší skočit z 9 patra než si pohladit křečka,se tam cítím příjemně,když mi cizí pes skočí na klín,očmuchá moje jídlo a štěkne na mě.Nebo projíždět s kočárkem mezi dvěma čekajícima pidbulama pře dveřma školky.
@Honafa Já minule zažila šok - pes v IKEA. Několik jsem jich tam viděla. A nejenom ti kabelkoví, ale normálně labrador. No tak to si mě moc nezískali. Jako alergik jsem na tohle fakt alergická :DDD Hlavně oni se ke mně okamžitě hrnou. A to je fakt nepříjemný. Jinak proti pejskům nic nemám. Dokonce ta opatření od Liberte mi přijdou dost drastická, ale ať nelezou do obchodů a do restaurací :)))
@nadule1 Tohle jsem napsala pro zasmání, víš, my tady v Opavě máme všehovšudy asi jen tři nekuřácké restaurace, z toho dvě fakt nemám ráda, jsou moc snobské...A taky ti můžu říct, že psa jsem tu v restauraci viděla snad jednou, proto jsem taky napsala, to co jsem napsala. Tobě slzí oči ze psů, mě z kouře, stačí mi chvilka s kuřákem v místnosti a mám dva dny bolavé oči.
@Evulik25 No kuřáci mi vadí taky, ale to můžu ovlivnit tím, že půjdu do nekuřácké části nebo nekuřácké hospody. Jenže psy dneska pustí všude. A já mám pak potíže s dýcháním, slzí mi oči, kejchám... a na to mi bohužel stačí pes v místnosti.
@nadule1 me drasticka neprijdou...mam papiroveho a maleho psa..tak me by dane vysli treba na 7000..a to par let nez dozije nejak zvladnu...kdyz tak usetrim na cigaretach a drahe kosmetice..porad mam rezervy kdyby necoja jsem celkove proti bezpapirovejm psum a voriskum...me je jich pak desne lito..
@Evulik25 jenze kuraka ci nekuraka si muzu vybrat i hospodu..ale to ze tam jsou vsude psi uz ne..me jako kurakovi zakourene hospody vai a tak do nich nechodim...ale treba do cukrarny bych zasla,ale sedi tam psi..
@nadule1 Já bych raději seděla s deseti psy u stolu, než s jedním kuřákem. Na tohle se každý dívá jinak...
Jů to bych teda platila, když mám velkýho psa, nemá papíry a ještě lítá volně...To je nejmíň na trest smrti pro majitele(to jsem já)Pes je vychovaný a poslušný, není to žádný uštěkanec co běhá za každou nohavicí.
@soni
K těm hovínkám. Do nedávna jsme chodili na takovou louku, kam mohli pejsci kakat beztrestně a tak jsem to neřešila, ale naproti té louce má jeden majitel pitbula, který bezprizorně běhá, takže na louku nemůžeme. Chodíme tedy městem a loučkama před panelákem. Já vyzbrojena sáčkama a prostě to sbírám, všichni kroutí hlavou a nechají psy kadit všude. Manžel frfňá, že jsme jediní, ale já budu mít čisté svědomí, až zase na jaře vykoukne sluníčko a ty \"dárečky\" začnou smrdět, že na tom nemám podíl viny.
Bohužel to není řešení vždycky příjde nějáký sociálně snaživý politik a řekne že to bude tak jak říkáš a jen pro sociálně slabé a důchodce to bude jinak. A najednou všichni vyhrabou své sociálně slabé a své důchodce a psi si na ně přepíšou...Nejlepší by bylo sekat jim ruce když to hovno neseberouMě psi jako takový ničim nepřekážejí pokud je na vodítku a páníček sbírá hovínka...
@medox Tak tak 90 procent lidí mají napsané psi na chromou babičku.
Řešení by to možná bylo, ale mně se nelíbí... znám spoustu rodin, kteří na tom nejsou finančně nejlíp a platit tolik peněz by nemohli a přitom se o své mazlíky starají vzorně. Zase by na to doplatili ti, kteří nemají. Jak už to tak je ale ve všem v tomhle státě... Ale souhlasím třeba s tisícovou pokutou, když pochůzkář někoho nachytá, že po svém psovi bobek nesebere. Jenže tady je to policistům totálně ukradené.
@Evulik25 nikde na svete civilizovanem neni tolik psu v domacnostech...a to ze by lide nemeli psa je mi fakt jedno...ja bych nechala dozit naseho,a za noveho bych penize nevyhazovala ....lide by si zvykli..stejne je to ted jen modni...jeste 20 let zpatky tu nebylo tolik psu...a hlavne voorisku a zpotvorenin...co pak se vyhazujou na ulici apod,papiraka malokdy nedko vyhodi..

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
6 hlasů

76 %
26 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 34 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40