banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jedna z práce - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Pani, vy dnes voníte. To bude asi bouřka.Nějak jsem nepochopila souvislost, ale budiž. Aspoň vím, že když chci bouřku, stačí použít voňavku.
novy privolavac deste
@chezzie Já se mu poslední dobou vyhýbám obloukem a denně prší. Tak nevím, ale někde je chyby v matrixu. Nebo jestli bych neměla smrdět, aby přestalo pršet.
@tygřímáma asi matrix, ted ma byt krasne - zrovna koukam na pocasi
@chezzie Na dnes už taky hlásili pěkně a tady nejdřív krupobití jako blázen a pak hodinová průtrž mračen.
někdy radši nevědět
@moninif V těchto případech určitě.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40