banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Je to normální? - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
tak malej krásně baštil oběd z takovou chutí a docela dost pak šel spát po 2h se vzbudil jak sluníčko a samozřejmě že když si hrál tak hned na pupek a co myslíte? pozvracel půl kuchyně tak si krknul jak chlap a vylítlo to zněj převážně čaj ale taky oběd řeknětě mi po 2 h to nemá strávený? a to za hodku má mít sváču jedl ve čtvrt na 12 oběd a pak kolem 3 sváča tak jsem z toho nějaká zmatená udržet ho na zádech je umění je stále na pupíku pa
když člověk usne, tak tělo pracuje pomaleji. Bych teda řekla...
moji prckove si pravidelne ublinknou tesne pred dalsim jidlem a to je po 3,5 az 4 hodinach...taky to nechapu
asi mu to nesedlo a neztrávil to vše.
Jídlo by se mělo pořádně natrávit až po 4 hodinách ale záleží taky jak a co..

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

76 %
35 hlasů

7 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 46 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici