banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Je mi zle! - diskuze

19 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, taky je vám tak zle? Mě je pořád blitno... včera mě tak bolela hlava, až jsem si vzala paralen, vyzvracela se, dala si teplou vanu a bylo to v poho.. Ani jedno z toho bych asi neměla, ale já už tady lezla po zdech.. Co vy? A pokud je vám jako mě, pomáhá vám něco? Mě snad jen vychlazená coca cola a pořád něco v puse...
A ty se opičíš!! :DD Přesně takhle mi bylo v sobotu. Šílená bolest hlavy, blbě, vzala jsem si paralen, vyzvracela se a ležela zachumlaná v posteli s tím, že nechápu jak jsem mohla přežít první těhotenství. Nepomáhá mě bohužel vůbec nic. Největší problém mám s pitím. Vodu nemůžu ani cítit, z čaje je mi špatně a šťáva je humus:)
@luciasek84 No jsem stará opica :-) já první těhu úplně v poho.. teda pálila mě žáha, ale jinak nic závratného, párkrát mi bylo zle, ale z toho, že jsem se děsivě přežrala... No jak píšou holky dole, snad to bude kluk jak buk :-)
@luciasek84 měla jsem to přesně naopak. nic jiného než vodu jsem nedokázala vypít. ještě musela být z vodovodu, balenou jsem taky nemohla
@Emma123 No ještě toho trochu:)))
@luciasek84 S tím pitím jsem to tak měla v těhu taky. Nemohla jsem pít nic. Jedině takové to jogurtové mléko jsem do sebe ráno dostala. Ale to pití byl problém, v těhu jsem začala pít vodu trochu ochucenou šťávou. Do té doby jsem pila jen čistou vodu. Ale napít se, znamenalo mít žaludek na vodě a to doslova.
@LenkaM23 No právě. Já toho vypiju za den strašně málo protože všechno co dám do pusy pak hodinu přemlouvám ať nevyletí ven Bože bože, to bude kluk jak buk tohle:)
@luciasek84 A co tu colu? Nepomáhá? Vychlazená? Mě to jakoby celý den natahuje, dám si loka - dva coly a na chvíli je pokoj. A taky docela pomáhá bonbón
@Lucmac Když mě vadí že je to tak sladké :) Já jí mám ráda, ale když je mi zle tak sladké moc nepomáhá:( Ale říkám si že už jen chviličku a budu zase plná energie:))
@luciasek84 Tak snad to ten kluk bude. A jestli ne, tak to bude pořádná rošťanda.
@LenkaM23 Tomu říkám fungující antikoncepce :DDDD
@LenkaM23 Díky
@Lucmac Třeba bude, držím pěsti, aby to kluk byl.
@LenkaM23 Ha ha, teď jsem si přečetla tvůj příspěvek a normálně jsem čuměla s otevřenou pusou, pak mi došlo, že to nebylo na mě :-) Já jsem totiž taky Lucka, manžel Tomáš a kluka by jsme si přáli :-)
@luciasek84 Neeeeeeeeeeee. Víš, že já už kvůli tobě to pořád jen oddaluji. Já když čtu, jak tě ten mimísek trápí, tak to s tebou plně prožívám a říkám si ještě ne, ještě nemůžu. A kdo zná Patrika, tak jen obrátí oči v sloup, když řeknu, že chci brzy druhé a říkají ještě počkej, ještě počkej. Já jsem říkala mé kolegyni, že jako druhé dítě chci hodnou holčičku, tak říkala, že si mám pořídit jiného tatínka, že z divoký tatínek a divoká maminka mít klidné dítě nemůžou.
@LenkaM23 Fajn, Leni, kdy že jsi to říkala že budete chtít druhé miminko? Že bych si to zapsala do kalendáře a pak ti to při mých bezesných nocích připomínala??? :DD
@luciasek84 No to víš, že jo. To víš, že to bude hodný tabulkový kluk. Jak z divokých vajec.
@LenkaM23 Hezky o mě beze mě?:))) No Marci zapomeň na to že by bylo mé druhé dítko jak z divokých vajec, to bude naprosto hodné, klidné a vyrovnané dítě A proč si myslím že to bude kluk je proto že když jsem čekala holčičku tak mě ani jednou nebylo špatně
@Emma123 To ne, ale Lucka chce klučíka, jenomže kdo ví, co to ten taťka Tomáš spáchal, že?
@LenkaM23 to s tím fakt souvisí? já jen, že by to mnohé vysvětlovalo bylo mi děsně špatně čtyři měsíce a Vojta je jak z divokých vajec

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40