banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jani moc ti v sama doma slušelo - diskuze

30 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jani moc ti v sama doma slušelo
a já to prošvihla, zrovna jsem uspávala Ádu
jj,slušelo moc
Že jo, já si říkala, že máš moc hezkou halenku a pak jsem viděla, že to byli šaty
@angieblack Tež jsem si to říkala.
fakt to bylo milé
A já se přiznávám,že jsem to prošvihla.Šla jsem uspat Matěje poo a nějak jsem vytuhla s ním.Musím na to juknout na netu snad už to tam večer bude.
já to neviděla, tak počkám jen co to hodí ČT na web a hned se mrknu..
@chezzie http://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/video/ tady máš odkaz, před minutou jsme se dodívala, jen si to najdi na časové ose.
a já to neviděla...snad to někdy v noci nebo nad ránem budou opakovat
taky jsem nadšená....tak hezky mluvila...hodně lidí dělá hodně ehnmm a hmm a říkají jak..a ona mluvila prostě jako profík
super
k tomu se přidávám, moc to to slušelo a byl to skvělý rozhovor
Souhlasím.
taky jsme se dívali
taky jsem koukala... Moc hezký. A mluvila o Naduli a o Sunny, žejo???
@corelia No jo :-) Jsme slavné
@nadule1 Spíš máš slavné dětičky
@luciasek84 Jana říkala, kamarádka z internetu - nebo tak něco - a to jsem JÁÁÁ
@nadule1
@luciasek84 Tak to se ti nedivím... páč ty jsou mnohem zajímavější a roztomilejší než já :DDDD
@nadule1 Já měla stejně uši jen pro tvé děti, no. Ostatně jako vždy
@luciasek84 Ještě k tomu :)) ale stejně jsem to jááááá
@nadule1 A taky mě napadlo \"A moje matka jen jednu dceru má a to jsem JÁÁÁÁ\"
@nadule1 Říkala kolegyně, nikoliv kamarádka
Souhlasím
Jako fakt, moc moc moc moc moc!!! Strašně jsem obdivovala ty brýle, vážně ti to moc seklo :)Jen jedna maličkost mi tam chyběla, sice asi jednou jsi řekla babyonline, ale celkově mi chyběla odpověď na otázku, kde se dá taková knížka sehnat, jestli je libovolně v knihkupectví nebo třeba jen u lékaře, nebo jen na babyonline...to si myslím že tam chybělo.
@luciasek84 Máš pravdu, Lucko, také mě mrzí, že se tam neobjevila v grafice adresa: www.prochytrehlavicky.cz a že nepadl právě dotaz, že si publikaci rodiče mohou zakoupit přes web.
@Calamity J. Jojo, kdyby tam byl tento odkaz, tak by to bylo úplně parádní. Já jsem si totiž uvědomila že ani nebyl zblízka ukázán ten obal, jak to vlastně vypadá. Ale nevadí, myslím že kdo bude chtít, tak na internetu tu knížku najde:)
@Calamity J. Asi byl účel vstupu jiný ... ale moc ti to slušelo a byla jsi báječná
Taky se přidám moc jí to slušelo a mluvila jak profík.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40