Jak otěhotnět? Nemohu otěhotnět... - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 4 601 příspěvků
Poprvé na konzultaci a vyšetření do CARu
Počítám s odběry krve i spermiogramem, ale na laparoskopii se mi moc nechce :-( jenže mě asi nemine, když už se snažíme tak dlouho pokud Dr. řekne, že je to potřeba, tak půjdu...jdeme zítra odpoledne na tu konzultaci, tak uvidíme...Poprvé na konzultaci a vyšetření do CARu
Ahoj, já jestli do konce roku neotěhotním, tak nás posílají také do CARu. Bylo mi řečeno, že v první řadě se udělá u mě hormonální profil a u manžela spermiogram a pak se uvidí. V mém případě bude s největší pravděpodobností následovat průchodnost vejcovodu (laparoskopicky). Ono u každé ženy se podle mě zaměřují kapku jinak, podle jejich problémů - zda dozrává vajíčko, probíhá ovulace, průchodnost vejcovodů ..... Bohužel více zkušeností nemám, nicméně by mě ty tvé velmi zajímaly, tak jestli budeš ochotná, tak je napiš. Každopádně myslím, že se nemusíš bát a na všechno se těšit. Nebo aspoň já to tak beru, že i kdyby mě čekaly jakkoliv nepříjemné věci, tak se prostě těším na každý krok, který mě přiblíží k tomu \"živému cíli\". Držím pěstiPovzbuzení pro ostatní
Další moje příspěvky až do porodu jsou:Těhotenství 0.-16. týden z 13.8. Ohlédnutí se zpět - zakrváceníTěhotenství 17.-28. týden z 21.9. Druhý trimestr s dramatickým koncem - biometrie a hospitalizace U ApolinářeTěhotenství 29. týden až porod 8.10. Třetí trimestr s pokračováním dramatického konce trimestru třetího - hospitalizace až do poroduKdy k odborníkovi?
Pravda ... mám už jeden poklad doma - jsou lidé, kteří to štěstí nemají ...Kdy k odborníkovi?
no jasně, zatím stačí věřit že se Vám to podaří v klidu doma :-) je jasné, že se chlapům nechce-myslím, že jim hodně vadí, že musí \"právě teď a tady\"...jinak buď ráda, že vám to s prvním šlo bez problémů-v dnešní době je hodně párů, co takové štěstí nemají.Kdy k odborníkovi?
Ahoj ... kamarádce kapku závidím To jak to bude probíhat v Pardubicích budu zjišťovat, až to bude aktuální. A nechci taky zbytečně stresovat manžela, on je z toho taky (myslím, že se tajně \"modlí\", aby tam nemusel) ... chlapi zatracený Ach jo, při prvním mimi to šlo všechno samo a bez problémů a teď tohleKdy k odborníkovi?
ahoj hakro...to ti navrhla Dr. dobře, že počkáte do konce roku, když se snažíte od února...třeba ti to vyjde, jako mojí kamarádce, která si nadělila pozitivní test pod stromeček :-) nevím, jaké mají zvyklosti v Sanusu...jde o to, že pokud se udělá odběr jinde (doma, v hotelu), tak se vzorek musí zhruba do hodiny dopravit do laboratoře, která to bude vyšetřovat...kdyžtak si tam zavoláš a oni ti určitě poradí.Kdy k odborníkovi?
Ahoj, díky za podporu. Bohužel to nevyšlo. Byla jsem u doktorky a domluvily jsme se, že tomu dáme čas do konce roku a pak nás případně pošle do SANUSu. Tento měsíc jsem měla 8 dní spoždění (což je nezvyklé), ale bohužel taky nic.... S tím spermiogramem, by to bylo takhle lepší, ale nevím, jak postupují tady u nás. My bychom šli do SANUSu v Pardubicích.Kdy k odborníkovi?
ahoj hakro...moc držím palce, aby ti to tento měsíc vyšlo! pokud ale čirou náhodou ne, tak bych radši zašla k Dr., než nad tím pořád přemýšlet, jestli jsem už měla jít nebo ne...domluvíte si další postup a uvidíte...jinak my jsme u manžela nechali vyšetřit spermiogram po roce snažení...dá se domluvit, že se přinese vzorek z domu, což je pro ty chlapy příjemnější :-)plodné dny
no něco na tom určitě je, že člověk chce pořád otěhotnět a přemýšlí o tom a furt nic...několik známých už otěhotnělo na dovolené, kdy to vypustili z hlavy...dokonce i nám se to tak povedlo-stačily dva dny v Bratislavě a bylo toBez antikoncepce žádná menstruace :-(
No pravda, že mi krev nebrala za ty léta ani jednou. Prý jsou dnes anitikoncepce šetré (i když moc tomu nevěřím). Sice byla s mým rozhodnutím spokojená, že je to rozumné právě z důvodu jaký mám problém. A pokud mám zázemí partnera a cítím se být mamčou tak není na co čekat, protože vše může být běh na dlouhou trať. I když mi řikala případ pacientky, kterou má v péči (zajisté že anonymě), že měla úplně stejný problém žádná MS a pak najednou zjistila, že je těhotná a to až ve 3 měsíci :-)) právě že pila nějaký ty bylinný čaje no hold asi se někdy zázraky dějí :-) tak uvidím co se vyvrbí do těch Vánoc, i když je to strašně dlouhá době :-/Bez antikoncepce žádná menstruace :-(
asi proto, že jsi mladá, tak to doktorka nehrotí, ale do vánoc je docela dlouhá doba, tak uvidíš, každopádně ten hormonální profil by ti udělat mohla. Je problém, že když jsou potíže s ms, neřeší se proč a nasadí se antikoncepce, já jí takhle dostala v 15 ti letech a brala jsem jí do 28 let, v podstatě vyhozené peníze ;-)Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
26 %
32 hlasů
69 %
84 hlasů
5 %
6 hlasů
Celkem hlasovalo 122 unikátních návštěvníků