banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

já tam ještě dávám ořechy a tvaroh - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
já tam ještě dávám ořechy a tvaroh
Oříšky, tvarůžek - mňam, to je pak žemlovčička (i třeba v kombinaci s jablky).
A ještě jedna mňamkózní varianta: Jako poslední vrstvu před zapečením polít vanilkovýmn krémem (pudinkem) - nemá chybu.
Jinak žemlovku mám moc ráda a dělám ji poměrně často - čerstvé nespotřebované rohlíky zamražuju, ale rozmražené putují buď do zapékače na sendviče nebo právě do žemlovky.
to já taky občas pak je to ještě sytější
@Stáňa Já taktéž a dělám ji většinou z mazance a nebo z vánočky, pak to celé tolik necukruju...mňami mňam

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40