banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

IVF se nám povedlo se na poprvé! - diskuze

27 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Zdravím všechny nové těhulky! Jsem šťastná, že po včerejší kontrole se k vám můžu přidat i já. Doktor mi potvrdil těhotenství na UZ a i hcg bylo krásně vysoké. Po dvou letech snažení se konečně můžu těšit na to, že v zimě budu držet v náručí svoje vytoužené miminko.
Příspěvek byl na žádost autorky smazán.
Gratuluji
MOC DĚKUJI VŠEM!
@petpeta7 moc gratuluju
Tak to je super, gratuluju
Moc gratuluji k těhotenství
Úžasný - moc gratuluju!!! A kdy má to vaše zimňátko přijít na svět?
@bongie Mělo by to být někdy v půlce prosince, ale ještě to nevím přesně. Doktor mi říkal, že nejpřesnější je to podle UZ, který se dělá v tom 12. týdnu, takže to si musím ještě chvíli počkat
velka gratulace
Moc gratuluju!!!!
Moc, moc, gratuluju Přeju ať vše probíhá bez komplikací a vše v pohodě zvládeš. Měj se
@hakro Díky, jsi moc hodná! Já ti zase přeju porod v termínu a bez komplikací! Určitě všechno zvládneš!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40