banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

IVF - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojda bolky holky,tak jsem se zrovna vrátila z Gennetu.Dostala jsem první piďáro a 3.6 si je začnu píchát sama. Jsem docela rozhozená,mudra mi našel na pravém ovariu opět nějaký utvar a je fakt ,že mě už týden něco bolí.Je to opět veliký a neví co to je ,je to v místě kde byl před operací nádor.Netušíte co by to mohlo být?? Díky moc ..... Jak se máte vy? Koukám,že někdo nás opouští a někdo se vrací....viď Papájinko. Moc tě zdravím!!!!!!!!!!
Radusko jak jsem ti psala vcera po skypu, myslim, ze kdyby se toho bali, nepousteli by se do nejakych stimulaci a IVF. To by si podle me na triko nevzaly. Držím to moc moc palecky.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40