banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

it´s a boy - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky,tak mam konecne vysledky z genetiky. Po tech trech tydnech cekani a nejistoty, ted uz vime, ze je vse v poradku a ze budem mit chlapecka je to sice pro me velke prekvapeni, protoze jsem si celou dobu myslela, ze je to holcicka, ale dulezite je, ze je vse OK a prcek zdravy a manzel je uplne v sedmem nebi a doslova pysny otec ikdyz to by byl, ikdyby to byla holcicka
tak to moc gratuluji a tatku plně chápu ,u nás to bylo stejné,když jsme čekali první mimi a byl to syn.
Tak to je super,moc gratuluji. Ja si myslela ze buedeme mit kluka a klaplo to. Opatrujte se oba
@meduzka moooc dekuji vam vsem at se vsichni mame dobre a prckove pekne rostou a moc nas nezlobi
já jsem si zas myslela, že budeme mít chlapečka, no a máme holčičkuDržím palečky...
tak to moc gratuluji
jeeee tak to gratuluju

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

20 %
4 hlasy

80 %
16 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 20 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40