banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Hurááááááá! Mám opět volno, ale jako vždy to určitě rychle u... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Hurááááááá! Mám opět volno, ale jako vždy to určitě rychle uteče a než se naději půjdu zase do práce. V plánu je vaření, úklid, praní, žehlení a hraní s Petříkem. Chtěla bych přerovnat skříně, ale na to asi nezbyde čas, když je Petřík doma. Přeji pěkný večer a následně dobrou noc.
Užívej si volno

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
34 hlasů

70 %
95 hlasů

4 %
6 hlasů

Celkem hlasovalo 135 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici