banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Hurááááá - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak už jsem zase onlinevydyndala jsem na taťkovi noťásek a odsoudila jsem ho k užívání služebního (ale on se s tím popere)hrozně se mi stýskalo,tady je takového čtení a novinek,jen pro změnu nebudu mít moc času,máme před sebou narozeninový víkend (náš taťka oslavil 28 už je to velkej kluka jedeme na víkend k rodičům)jinak u nás není nic moc nového,všichni pořád zdraví (ťuky ťuk)a nadšení z jaraa já si plním pubertální přání...pořídila jsem si piercing
Tak sup sup fotacku, jsem zvedava, jak to vypada
Ahoj Andělko, přeju hezkou oslavu a těším se na fotečky. Já mám jen na jednom uchu dvě náušnice (sama jsem si to propíchla), víc mě neláká, ale takovéto ozdůbky, jsou-li decentní, se mi líbí, to zas musím přiznat. (Třeba malá kérka, proč ne?)
Hééézky pěkně,jen do toho,já si ke 30 narozkám(už před 3 roky )pořídila vysněné pubertální tetování
@Small To plánuju po porodu
teda mamko, ty řádíš v tom těhutěším se, až to uvidím. A vítej zpátky
Nechala jsem si ho udělat pod spodní ret (na levou stranu)až vyfotím tak ukážu
Tak vítej zpátky a oslavu si užijte.
A kam? ukaž ukaž......
A není to nebezpečně v těhu,mamčo?Nemám zkušenost,tak se nezlob,že se ptám.
@tygřímáma Není to nebezpečné,možá bych se bála nechat si pupík kvůli napínající se kůži,ale u rtu jsem žádný problém nenašla a moc hezky se to hojí

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
42 hlasů

17 %
13 hlasů

Celkem hlasovalo 75 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40