banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Hurá je pátek. Práce ušla, ale na mě skočili bacily od Marti... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Hurá je pátek. Práce ušla, ale na mě skočili bacily od Martina a celé dopoledne jsem pšikala a smrkala. V poledne jsem před vyzvednutím Ondry zalehla a na chvíli sis schrupla. ak pro Ondru, koupit maso a jít si domů hrát. Ondra tady celé odpoledne něco oďobával první snědl indiána co si vydyndal po cestě domů, pak dva kousky citronového dortu a ještě volala že něco chce, lepší je ho fakt šatit. Večer mě čeká jen masáž a brzké zahučení do postele. Pěkný večer všem
Masáž zní dobře
Hezký večer. Já si nechám o masáži zdát.
Príma večer, užij si masáž

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
19 hlasů

69 %
51 hlasů

5 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici