banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

honem písnu a jdukrásné poledne. U nás to vypadá zle, malý v... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
honem písnu a jdukrásné poledne. U nás to vypadá zle, malý v noci začal soplit, ale fakt hodně, z ničeho nic prostě sme lehli a slyším, jak mu hleny valí do krku, taky tak noc vypadala, nakone ležel na mě,aby měl hlavičku výš a já tím pádem nespala, jestli sem naspalal dohromady 2h, tak je to moc, ve 4 ráno sem chtěla vstát, že si půjdu číst, ale pak sem si řekla, že aspoň ležím, no a Kvíteček před 6 řval \"stát honem mami a tati\" a pořád si stěžoval že ho bolí nos, kýchá a kýchá. takže super, zítra máme jít na 20km pochod, ve středu na očkování a čtvrtek sraz v Brně. jak tak vidím, nevyjde z toho ani jedno. doprčic!!!!! v 9h sme vyjeli do města, na oční pro kapky a pak honem pro čepičku, gumu do tepláků, 3 lékárny sme oběhali, než sme sehnali sterimar CU, pak pro maso a bylo půl 11 a seděli sme v autě a jeli domů. protiva ten největšíale snědl 3 šufánky husté krupic polívky a 2 párky, takže k jídlu chuť má. já ho uspala a ted vařím a musím trochu poklidit. odpo vezeme Terku na břišní tance, tak pak skočíme nakoupit a zajdeme ješt do lékárny pro sirup na kašel. Bože on je hore, spal hodinu, tak krásný den berušky moje
doufám, že to s tou rýmou nebude tak zlý a že brzo přejde!mějte se!
snad se té rýmy brzy zbavíte
Snad se té rýmy zbavíte
Ivi snad bude brzy dobře a vše klapne, hlavně ten sraz. Mě tedy tekoucí průhledný hlen z nosu nevadí. Pěkný den.
@zanlena Leni,tak je to 5 dní, takže by to mohlo klapnout, uvidíme

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
6 hlasů

76 %
26 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 34 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40