banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Holky prosim vas,co jste pouzivali kdyz jste zacali davat de... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Holky prosim vas,co jste pouzivali kdyz jste zacali davat deti na normalni zidly ke stolu.Davali jste jim pod zadek polstar nebo jste si poridily nejaky sedak.Diky za tipy a rady
Marda šel na židli cca před druhým rokem a bez ničeho. Sice to má trochu vysoko, ale nají se v pohodě sám.
Jani Anička v 17. měsíci a bez podložky,protože z toho sklouzávala
náš taťka je šikula a vyrobil na židli takový nástavec, který se tam dal připevnit, aby to nepadalo, sloužil nám dlouho - využily ho postupně všechny 3 děti
Holky měly polystyren v povlaku,aby viděly na stůl.Daniela zase na židli klečela.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40