banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Holky-málem jsem se potrhala smíchy - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Protože jsem měla přes víkend až do úterka menzes,nepila jsem ten kontryhelový čajík.No a když jsem si ho chtěla začít zase vařit,koukám a ono ho nějak ubyloTak se ptám přítelíka-ty mi ho piješ?A on na to-no,jenom malou lžičkuTak jsem se rozesmála a říkám,že je to převážně na ženský orgány.Tak doufám,že mu potom nenarostou třeba vaječníky a dělohaa nebude dřív těhu než já
Ta se trochu poženští.Třeba bude přemýšlet jako my.Bylo by to jako z filmu s tím co nosil to dítě.
Copak o to... kdyby mu narostla děloha... haha, ale spíš ten porod si nedovedu představit
Chudák, je z tebe celej zmatenej :o)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

16 %
5 hlasů

77 %
24 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 31 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40