banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Holky, - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
..... ,jste skvělý, fakt Ještě že máme ty soukromé vzkazy Krásný den všem!
Jani, nemam paru o co bezi, ale asi je to vase soukroma vec. Jo, snazila jsem reagovat na tve tema svatba, ale nejak my to neslo - mrkni se na www.beremese.cz, mozna ti to pomuze. Drzim palecky
@Katka1980 Jo, tak tam jsme taky před svatbou zabrousili a moc nám to pomohlo, aby jsme na nic nezapoměli
@nobby kamaradi z tehle stranky vyuzili list svatebnich daru napsali co by chteli a lidi si pak zamluvili cojim koupi, podle me je to docela dobry napad:))
@Katka1980 Kačí děkuji juknu tam, na to co tu řešíme nemysli, neni to nic dobrého akorát bys měla po náladě. papa
Jo soukromé vzkazy jsou dobré

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
42 hlasů

17 %
13 hlasů

Celkem hlasovalo 75 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40