banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hezký večer všem - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
už jsem tu celý týden nebyla, zkraje týdne mě bolela hlava a měla jsem nějakou depku tak mě ani pc nebavil, víkend byl skvělý, oslava synovcového svátku se vydařila, pak v sobotu z původně plánované odpolední návštěvy byla celodenní grilovačka, zavolali ať dorazíme už na oběd, no a byli jsme tam až do večera , tenhle týden jsem si oběhla doktory - mám hotové předoperační vyšetření a v Praze odběr krve pro kontrolu růstového hormonu, jestli mi nastavená dávka stačí, píchám si injekce už měsíc a musím uznat, že mi to fakt asi chybělo, 80% mých problémů je fuč, a dokonce se cítím líp i psychicky, poznala jsem to tak, že míň řvu na Nikolu (víc vydržím ), dnes jsme měli jít na čarodějnice, děti jsem namaskovala a nakonec vyrazila jen Nikča s tatínkem, Fanoušek má teplotu a rýmu a brečel že ho bolí ouško, no teď už spí, ouško už nebolí tak snad to bude do zítra ok, zítra máme velkou oslavu, slaví u nás neteřin manžel "40", bude tu spát spousta lidí, a mě nejvíc těší, že tentokrát oslavu nepořádám já tak nemusím nic připravovat , v neděli má oslavu Nikolka "6", máme pozvané kamarády a objednaný nádherný dort, mám nachystanou soutěž pro děti o ceny, a hry, a snad nám vyjde počasí, aby jsme mohli být venku, no, Fanoušek bude asi doma s tatínkem
Tak to bude parádní oslava.
Ať se oslavy vydaří a Fanoušek ouško ustojí.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40