banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hezký pozdní večer, nestíhááám. o víkendu jsme byli v těch J... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
hezký pozdní večer, nestíhááám. o víkendu jsme byli v těch Jeseníkách, v pátek jsme se cestou tam stavili ještě u známých v Pardubkách - zašli jsme na oběd a Zdeněk jim ještě zaměřil žaluzky a sítě na novém baráčku. pak jsme pokračovali k sestřence. večer šli kluci pařit, návrat v 6h ráno.v sobotu jsme vyrazili na výlet na Rešovské vodopády, dali jsme v restauraci oběd. odpoledne jsme jeli popřát prababičce. a večer jsme měly dámskou jízdu, přišly jsme ve 4h, prostě to, co chlapi, nevydržíme.v neděli dopoledne zmizli taťkové s dětma na fotbal a odpoledne už pohoda na zahradě a domů jsme vyjížděli skoro v 17h. bohužel Lucinka od sestřenky po obědě lehla, asi nějaká viróza a malá od večera taky teplota.včera jsem si umyla hlavu, hodila pračku. odpoledne malá dlouho spinkala a jsem si sázela na zahrádce kytičky do truhlíků. jak dorazil tatínek z práce, sjela jsem na větší nákup a večer jsem povysávala a setřela země.dnes malá stále s teplotou , jinak jí nic není, tak jsem ju musela odhlásit ze školky. dopoledne jsem ale musela s Rossim, tak šla taky hezky pomalu. uvařily jsme. odpoledne jsem naplnila pračku a malá zase dýl spinkala, tak jsem pokračovala v sázení kytiček. a na 19h jsem měla Zumbu... tak dobrou noc
Přeji, aby bylo Nikolce brzy dobře.
Vítej doma

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40