banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hezký pozdní večer kočeny, tak včera jsem se za vámi vůbec n... - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
hezký pozdní večer kočeny, tak včera jsem se za vámi vůbec nedostala. dopoledne jsme vyrazili do IKEy Nikči pro police na hračky a ještě nějaké drobnosti. odtam do Makra pro raclette a ryby, tatínek s malou čekali v autě a ona vpodstatě hned usnula. dojeli jsme dom, tak rychle připravit oběd, najedli jsme se a jela jsem ještě na nákup do Tesca. tatínek s prďolkou zatím sestavili ty police a urovnali do nich v pokojíčku hračky. no a pak už jsem začla připravovat na večer, dorazili sousedi a kámoši a rakletovali jsme (dostala jsem rakletovač k Vánocům) a bylo to super , jen kdyby Zdeněk znal únosnou míru požívání alkoholu (viz Ach ti chlapi). do postele jsme se dostali až ve 4h ránodnes ráno měla Nikča rozum a vstávala až v 9h. dopoledne jsem uvařila, odpoledne zapla pračku. večer příprava večeře a povysávala jsem část bytu. ovšem co Nikola zase předvedla při usínání - uložila jsem ji, odešla z ložnice a řev, ječela tak, že zas vyblila celou večeři po postýlce až na zem a koberec v ložnici. snažila jsem se zachovat klid, ale Zdeněk zuřil jak blázen. nicméně dnešní večer jsem tedy o zábavu měla postaráno. no a usnula samozřejmě až za tatínkové přítomnosti. a to ještě potřebuju dovysávat, setřít země, zamrazit ryby, zapnout pračku. chtěli jsme odzdobit stromek, ale to už nedáváme, takže zítra. dobrou noc
Tak já včera touhle dobou neměla večer, ale už vyjímečně po dlouhé době noc.
Moni a co je rakletovač? Přiznám se, že vůbec netuším... :))
@nadule1 Nadi, rakletovač je takový stolní elektrický gril, nahoře je normálně grilovací plocha (my máme třeba půl teflon, půl kámen) a pod ni se dávají takový minipánvičky, na kterých se roztavuje speciální sýr - raclette. každý účastník rakletování má svou minipánvičku. tým roztaveným raclettem se pak přelívají brambory uvařené i se slupkou (nejlepší je speciální odrůda takových malých brambůrek). můžeš si k tomu přidat ugrilovanou cibuli a schwarzwaldskou šunku. ten sýr si rozpouštíš postupně po malých kouskách, naliješ na bramboru a dáš si roztavit další kousek. takže pěkně pomalu záležitost na půl večera, kecá se u toho, popíjí. http://mixer.spotrebice.cz/grilujte-v-obyvaku--a-klidne-i-v-posteli-2009-08-30/
@Moňulínek84 Tak to je dobrý. Fakt jsem o tom do teď neslyšela... rozšířila jsi mi obzory :) Děkuji. Vypadá to úžasně.
@nadule1 no není zač, já ráda
Doufám,že dnešek bude klidnější a Nikče bude dobře

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40