banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hezký den všem - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
venku je zataženo až hrůza, do krámu radši sjedu autem neb to vypadá, že by jsme akorát zmokly, pak musím vytřít neb Bettynka v noci měla nějakou běhavku a ráno jsem našla v kuchyni 5 bobanů (asi jsem spala tvrdě že mě nemohla vzbudit, jinak totiž nikdy doma nečůrá a nekadí, vždy mě vzbudí), a pak si budeme chvíli hrát s nIkolkou než se pustím do vaření, a po obědě vyžehlím a sbalím bágl na zítra - zřejmě vyrazíme na jeden den na hory, bude to sice 3 hodiny tam, chvilka blbnutí na sněhu a 3 hodiny zpět, sedět budu v zadu v autě mězi Nikčinou sedačkou a Vojtíškovým vajíčkem jak sardinka, ale alespoň se podíváme na sníh
krásný den
hezký den
pěkný den
Krásný den a zítra si to na horách užíte.
myslím si, že za ty hrátky na sněhu to stojí, já bych jela hned s váma
Hezký den, Hani.
Hezký den
pěkný den a užijte si zítra sníh
Hezký den a užijte si zítra hory
pěkný den
Jee, tak to závidím, taky bych jela omrknout hory. Hezký den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

20 %
4 hlasy

80 %
16 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 20 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40