banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hezký den všem - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
mlha hustá že by se dala krájet ale i tak jsme vyrazili alespoň do krámu, Bettynku jsem pak vykoupala a teď schne zabalená v peřinách (ta se má), a já čekám na telefonu, ségra frčí do porodnice tak čekám jestli už , na pc jsem od čtvrtka neměla vůbec čas tak si tady teď něco málo počtu a dám se do vaření, odpolední plán je jasný - buď vyrazíme do porodnice a nebo zajdeme na hřbitov zapálit svíčku....jéžíš já si snad dám panáka, já se tak těším
A porodnice vyhrála
u nás ráno byla hnusná inverze,teď už je to lepší a svítí sluníčko.pěkný den
pěkný den
pěkný den a snad to nebude dlouho trvat
Príma den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
6 hlasů

76 %
25 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 33 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40