banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hezký den všem - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
jsem KO, v noci jsem vstávala každé 2 hodiny kontrolovat Nikče teplotu a vůbec jsem se nevyspala, po tom hrozném večeru kdy to vypadalo že fakt pojedeme na pohotovost neměla celou noc ani zvýšenou teplotu, a teď ráno je bez teploty a opět úplně v pohodě, prostě jí nic není , takže to fakt bylo asi od zubů, jenže nevylezly , tak ji sledujeme a na pohotovost zatím nejedeme, nemám sílu cokoliv dělat, takže se jdu natáhnout na gauč,pak jen uvařím a po obědě schrupnu, a odpoledne musím vytřít a povléknu postele, a večer si dám vínečko
Pěkný den.
hezkou neděli
krásný den
Hani,právě jsem postele převlékla.Přeju hezký a klidný den a Nikolce ať už nic není

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
5 hlasů

76 %
22 hlasů

7 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 29 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40