banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hezký den všem - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
dnes zajdu do školky a hurá domů, navařím, připravím prádlo na žehlení a po obědě až Fanoušek usne dám tchýni dolů chůvičku a razím do kauflandu, včera jsem sice všude vytřela, ale pro změnu (před týdnem jsem zlomila koště) jsem zlomila ždímadlo, a potřebuji nakoupit zeleninu a zítra mi manžel nenechá auto, takže razím dneska, doufám, že tam nebude moc důchodců odpoledne do školky a doufám, že nebude fičet studený vítr jako včera ať máme procházku příjemnější, a sluníčko už bych taky uvítala
Hani hezký den, já taky nedávno zlámala mop, nesmíme se do toho úklidu tolika opírat
Pěkný den
Hezký den, Hani
Krásný den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

20 %
4 hlasy

80 %
16 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 20 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40