banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hezky den prejeme vsemdneska jdeme s ottikem ostrihat naseho... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
hezky den prejeme vsemdneska jdeme s ottikem ostrihat naseho ohavu,to bude legrace,protoze pani tam ma bazen a pokazde se tam nas munik jde utopit,do toho na nej jeci hystericky vsechna zvirata co tam jsou,pani a ja zustavame v klidu,protoze zapasime s ohavou,at nejde zachranovat a nepostrihame ji...a pak odchazime s rykem,protoze munik se jeste dostatecne nenalokal chlorovane vody dle jeho mineni...jo jo,bude veselo
Hezký den
Pěkný den
Zajímavý program, tak ať se líbí
Pěkný den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

9 %
1 hlas

91 %
10 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 11 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40