banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Hezké poledne holky. Hned ráno v 8. hod ještě neumytou a neu... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Hezké poledne holky. Hned ráno v 8. hod ještě neumytou a neučesanou mě zastihl pán z EONU. Prý nám za půl hodiny vypnou elektriku, předělávali rozvaděč nebo co. Jako kdyby to nemohli udělat zítra, když kvůli údržbě nepůjde celé dopoledne elektřina v celé vesnici. To byly fofry, abych se stihla umýt a upravit si vlasy. Pak jsme vyrazily na nákupy a ke kadeřnici. 3/4 roku jsem nechávala Kačce dorůst vlásky do mikáda, abych jí je teď nechala ostříha na krátko.Nešlo to ale jinak, pořád lítá jak střela, je spocená, sponku ani gumičku na hlavě nesnese...Kačka je spokojená, já se s tím nějak nemůžu smířitOdpoledne uvidíme dle počasí, ale asi se budeme jen flákat.
Hezký den
Prima zbytek dne
Třeba časem ty delší vlasy bude moci mít. Pěkný den.
@zanlena zkusíme to zase na podzim:-)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

9 %
1 hlas

91 %
10 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 11 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40