banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Hezké odpoledne...tak včerejší výlet do Ka byl fajn...Čekali... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Hezké odpoledne...tak včerejší výlet do Ka byl fajn...Čekali jsme chytneme u prababičky liják, protože tam bouřilo a mraky byly taky a nic z toho pak nebylo....V noci asi 2x trošku je sprchlo a to bylo vše.Ale dneska je relativně dobře. Až dojde muž tak sjedeme do Kaufu, pak Hornbach, a Sportisimo a pak dom.Večer si dáme vínko a nějké sýry k tomu.Príma zbytek dne
zajímalo by mě kde pršelo :-) neb s kým jsem mluvila tak prý skoro nic...
Prima zbytek dne.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
26 hlasů

4 %
6 hlasů

16 %
21 hlasů

45 %
60 hlasů

16 %
21 hlasů

Celkem hlasovalo 134 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici