banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Heli,nemám si vzít káru za auto? - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
1,4,6,7,8,10,20,21,22,25
Kdyby se ti to tam nechtělo vlézt, tak já bych preferovala kytky venkovní.. To jsem ale drzule drzá, co?
@sazicka Jsem zvědavá,kolik toho ve finále bude
@tygřímáma Já taky, začínám se trochu bát.. No když se to nevejde, tak ber jen ty svoje.
@sazicka Uvidíme,uvidíme.Helča je ďábel pokušitel s těma kytkama
@tygřímáma To teda..
no další venkovní jsem nestihla pofotit, začlo pršet, je toho mnohem víc Asi tu káru budeš muset fakt vzít. Ono to vyfásneš venkovní s kořenovým balem a ty pokojovky kvůli přežití transportu v květináčích.... Takže nevím, nevím, jak to chceš poskládat do kufru. Asi pošleš kufry vlakem, ne?
@helenice Neděs mě,nemám kouli na autě.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici