banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hadriky - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Taaak se dneska prolitala mesto a sem mrtva, uz by mohlo zaprset, ale aspon sem si udelala radost a koupila sem prckovi zas hadriky. Teda ne ja, ale babicka :D holky kdy myslite, ze mam zacit prat hadriky?? zachvilu koncim 28.tyden, to je asi brzo co?
Ahojky. Kolegyně v práci mi říkala, že mám mít vše nachystáno 2 měsíce před porodem, i sbalenou tašku do porodnice. Ale přijde mi brzo to prát, ale těžko říct.
Já se teprve chystám vytřídit věci po Mišulkovi, ale červenec to jistí.
@Evulik25 No ja jeste chvilu pockam, jestli nebudem jeste malovat a pak se na to asi vrhnu, at to mam za sebou, akorat se me tady valej pytle a krabice a do sklepa to davat zas nechcu
já sem 35 tejden a vypráno nemámale už se na to asi vrhnu
@Mysulatko Člověk může i přenášet, takže bych byla naprosto v klidu A já nic nehrotím, co stihnu stihnu a je jedno za jak dlouho. Možná, že to budu kouskovat až do porodu
@škubanek já to spíš vidím tak, že aby se tatínek doma sám nenudil, vypere to von:D
@Mysulatko Co vypere, to snad pračka. Ale vyžehlí
@škubanek tak já nemám v planu její veci žehlit, všechno je to z takoveho materialu, ze to zehlit snad ani nepotrebuje. Zehlit se budou jen látkový plíny a to zvládne:D už má trening:) má 3kluky ten už se nažehlil
Jsem ve 27.týdnu a až tento týden objednáme skříň, tak se na to vrhnu pomaloučku polehoučku, probírání věcí, a postupné praní, žehlení... Protože až půjdu na mateřskou, tak se mi nebude chtít a bude léto a kdo ví, jestli pak bude čas, třeba bude prcek dřív. Chci si pak užívat klidu.
@škubanek No, je pravda ze bude teplo a az pudu na materskou, tak ju chcu stravit zas na zahrade, takze cas taky nebude :/ ale manzel se narodil v 7. mesici, tak abych to tak nejak vsechno stihla, dyby se mu chtelo taky na svet driv. Hodne veci sem zdedila a mame malej byt, tak ho mam plnej pytlu a uz bych to nejradsi vsechno sklidila do skrini
@misena taky se chystám tak za 14 dní tři týdny tzn 27 tt že začnu prát a žehlit, taky zděděné, ještě za týden mi doveze švagrová od její známé věci...jak slyším okolo scénáře o předčas.porodech tak raděj taky začnu dřív a jak píše škubi i kvůli tomu, že nevím jak bude v srpnu...
Ja bych prala az tak 3-4tydny pred terminem max. Aby byly co nejcerstvejsi :)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40