banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Froté ručníky a utěrky - diskuze

19 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Žehlíte nebo nežehlíte?
froté jen když suším na sušáku, ze sušičky nemusím
Utěrky žehlím - nejsou froté. Ručníky nežehlím.
ručníky ne a utěrky jen v záchvatu....
Nezehlim.
žehlím, skoro všechno
Utěrky vždycky, ručníky většinou taky... Teď jsem si uvědomila, že tu mám nachystanou pořádnou hromadu prádla... a já si tu zatím lebedím s notebookem na klíně Minulý týden jsem učila žehlit Elinku, zkoušela si to právě na utěrkách a šlo jí to skvěle (a taky ji to bavilo). Takže budu mít brzy pomocniciTak, teď jsem se odhodlala a jdu na to
@Mahani Martinko,23:30 a Ty jdeš žehlit?
@tygřímáma Ani, nakonec jsem měla večerku před druhou hodinou ráno Pustila jsem si k tomu Lásku nebeskou a bylo mi fajn. Jeden z mých akčních večerů...Jen jsem dožehlila, přihnala se pořádná bouřka
@Mahani Máš můj hluboký obdiv.Je ale fakt,že co nevstávám s dětmi ráno v 6,taky koukám klidně do půlnoci na telku
@Mahani To je pěkné.U nás žehlí Gabka a taky jí to celkem baví.Pustí si k tomu písničky.
Ručníky nežehlím a utěrky ano.
ručníky nee, příjdou mi, že pak nesajou, stejně jak když se vymáchají v aviváži, utěrky ano, ty i škobím, takže proto.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
4 hlasy

77 %
17 hlasů

5 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 22 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40