Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Fotokniha objednána - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ale teda strávila jsem nad tím pomalu celý den... ono taky narvat 208 fotek na 48 stran :DDD Doufám, že bude vypadat tak pěkně jako v počítači :)
To bude kráááása Plánuju k Ježíškovi kalendář pro babičku a dědečka, vloni měl obrovský úspěch
@Mahani Kalendáře už mám doma připravené. Letos jsem je dělala s příslovíma. Myslím, že se to docela povedlo. Děláme je už čtvrtým rokem.
@nadule1 Taky se těším na vybírání foteček Přeju krásný den, Nadi
@Mahani Tobě taky
Šikula
si machr, já díky tobě taky udělám předvýběr a jak bude další akce, tak šup a udělám kalendáře našim a asi i nám. fotoknihy nedám, to se nedonutím, ale chci koooooonečně vybrat fotky a hodit do album, nemáme co se malý narodil, aeni jednu vyvolanou fotku, ale co se divím, co sem s Květošem, tak nemáme nic, my prostě fotky nevyvoláváme.
@ivulisek My právě fotky taky moc nevyvoláváme. Proto jsem ráda, že aspoň ty fotoknihy máme. I když u Kubíka už mám rok skluz :) Ale myslím si, že klidně můžu hodit dohormady druhý a třetí rok. Ono je nejhorší se těma fotkama prokousat. Máme jich tisíce (a to doslova). U těch alb mě nebaví, že to musím vybrat, nechat vyvolat, nacpat do alba a ještě popsat... to je práce na roky :))) To si nechám asi do důchodu :DD
@nadule1 já vím, ale mojemu se ty fotoknihy moc nelíbí, žeprý to není jako klasická fotka ale já mám stejně v plánu si je udělat a jak bude akce,tak to tam šupnu
Taky je musím dát dohromady.
@angieblack Já chtěla stihnout končící akci u Happy fota... tak jsem si mákla. Jinak taky ještě musím dát dohromady fotoknihy dětí... ale to si počkám na další akci :DDD
Určitě to bude v pohodě
Ale určitě to bude krááásnýýý:)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40