banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Fotograf - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dnes jsme byli u fotografky - konečně:-)S Tomáškem jsme to nějak nestihli a Štěpánek už nám pomalounku také odrůstá tak jsme to honem museli dohnat!Byl to teda zážitek. Ještě že je paní fotografka velmi příjemná a chápající.Štěpánek samo že nechtěl vůbec pózovat a když už tak jedině s kopačákem Takže jsem zvědavá jaké to budou fotky .Samej balón....Focení trvalo hodinu a já byla úplně vyřízená,ještě ten šílenej dnešní pařákUž se těším až fotečky budou a co s náma paní fotografka vykouzlí
tak sem pak dej fotecky..taky se chystame zvecnit se...
tak už se těším!Až budou,tak dej vědět:-)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici