banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Fotečky z UZV - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, dávala vám doktorka fotky z ultrazvuku sama, nebo jsme si o ně musely říct a jak často vám je dávala.díky za info.
Většinou se mě zeptala,zda chci obrázek.
@Evulik25 me se vzdycky zeptala,ale na dverich v kabince je psano ze kdo chce fotecku ma to predem nahlasit.
Musela jsem si vždycky říct.
Já jsem si vždycky řekla.
při každé návštěvě kdy dělá ultrazvuk jí dám flešku a ona mi na ni dá fotky...
@mtina Ahojky, chtěla jsem se ještě zeptat k těm fotkám z ultrazvuku. Já myslela, že je doktor normálně vytiskne, ale on je dává pouze na flashku? Já jsem 9+2 a taky si chci příště říct o fotečku, bude moje první tak at jsem na něj nachystaná! :) Děkuji
@jana247 je to asi jak kde, moje doktorka je netiskne ale dává na flasku . U každýho doktora je to jinak
@mtina máme to úplně stejně
@mtina Tý jo,to se musím taky zeptat,zda by to šlo...
@Evulik25 Ono asi záleží na tom jakej má doktor ultrazvuk....

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40