banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dovolená - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Holky BOL je super, prožívala jsem tu celé těhu a pořád něco studovala a moc jste mi všechny pomohly. Teď mě napadlo, jestli by se tu nedala někde udělat sekce s radami a nápady na dovolenou s prcky (nebo prodloužené víkendy, jednodenní výlet každý zvládne) Třeba do jednoho roku a pak to nějak odstupňovat. Hlavně třeba dovolená u nás, protože do zahraničí když jedete tak většinou je hlavní atrakcí moře. Co na to říkáte? My třeba letos pojedeme jen na týden někde po ČR, malá má 5 měsíců, k moři ji tahat nechci. Tak teď sháním a přemýšlím, abychom si to všichni užili.
taky řeším kam vyrazíme a našla sem si české švýcarsko a jak píše corelia už tady něco takového je
http://www.babyonline.cz/akcni-svet-deti/tipy-na-vylettady jsou tipy na výlet, což je pro výlety taky dobrá inspirace. Jinak dovolenou taky momentálně řešíme, bylo ve hře víc variant a nakonec si nejsem jistá, jestli vůbec někam pojedeme :-(

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40