banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dotaz - říkanky - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Máme doma měsíčního Matýska. Dnes jsem se s ním pohupovala na balonu a marně pátrala v paměti nějakou říkanku. Dopadlo to tak, že jsem dala dohromady 2 říkanky, ale dobrý! Můj se mi smál, když došlo na lámání chleba zjistil, že také pořádně žádnou neumí, napamatuje. Nemáte někdo nějakého tipa na pěknou knížku popř. stránku? Děkuji
Doporučuju navštívit knihkupectví - i v levných knihách mívají. Prohlídni si je, vyber ty s hezkými obrázky - ještě přijde vhod až budete prohlížet knížky. Nám se hodně osvědčila: první říkadla pro nejmenší, nakladatelství Librex (má tvrdé listy) a je tam taková ta klasika... (vařila myšička, polámal se mraveneček, utíkej káčo, hody,hody, a i pár písniček: holka modrooká, běží liška k Táboru, tluče bubeníček atd.)
my nejradši kutálíme bramboru, při každém přebalování od čtvrtého měsíce se na slova \"na tebe ty bramboro\" pokaždé směje http://www.mamaaja.cz/ActiveWeb/Article/993/ve_3_mesici_zivota_ditete_zacina_zabava.html

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40