banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dotaz - diskuze

35 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky chtěla bych se zeptat jsem ve 20tt a 2 dny mám bolesti zad, břicha bolesti jak je čípek zda se mi i v něm nevím zda se mi nezkracuje čípek do toho mám průjem ale ne úplně průjem na půl a pořád mě to tlačí chodit na wc každou chvíli a mám výtok docela dost ale žádný infekci nic nemám ,asi před 5 dní jsem měla bolesti a trošku jsem spinila růžovo červenou krví s hlenem něco jak výtok mám dceru na roz.27 týden právě se bojím abych to nebylo jako u ní často mě bolí v kříži ani spát nemůžu bolesti děkují za odpovědi
Sklidilo se vám to?
@Hlisnikovskaveronika Ahoj Holky tak na konec před 2 dny jsem dostala bolesti do břicha byli to slabé kontrakce do hodiny mi praskla voda úplně celá že se už to nedalo zachranit ještě pozdržet alespoň na 14 dní Maly se narodil v 22+3 váha 490g dopadlo to špatně ????????????????
@Julie_1995 Pokud by vám to pomohlo, můžete se obrátit na dítě v srdci. Vím že pomáhají maminkám, které přišly o miminko. Nevím jestli bych sama toto zvládla. Snad vám je okolí oporou.
@Julie_1995 to je mi strašně moc líto Držte se!
@Julie_1995 To je hrozný, moc mě to mrzí. Myslela jsem na vás. Snad to zvládnete.
@Hlisnikovskaveronika Je to hrozný pořád brečím furt ho vidím před sebou pořád si říkám proč se to muselo stát mě dostala jsem infekci protože dcera byla nemocná měla chřípku dost silnou vnitřní holky chtěl bych se zeptat kdy bych pak mohla zkoušet se zase o miminko asi víc jak za půl roku ?
@Julie_1995 Panebože to mě strašně moc mrzí :( :( posílám Vám moc síly!
@Hlisnikovskaveronika Ahoj ano , akorát dneska je to druhý den co ze mě jde růžový světlý výtok nevím co to může být
@Julie_1995 Tak hlavně opatrně na sebe a snad to bude dobré. Někdo krvácí i během těhotenství, občas to tak je.
@Hlisnikovskaveronika Ahoj,jo to vím,ale dneska už po třetí mám průjem jako vodu ,byla jsem u své Dr a vše v pořádku nevíš co to může být jsem si docela jistá že z jídla to nebude ,bolesti nic nemám
Za sebe bych neváhala ani chvilku a okamžitě bych jela na pohotovost, aby se něco nezanedbalo. Lékaři vás třeba uklidní a pošlou domu ale pokud by se jednalo třeba o předčasný porod, můžou už miminko na to připravovat léky na dozrání plic apod. Opravdu bych neváhala.
Ahoj, já bych taky raději zašla na kontrolu. Já i kolem 25. týdne jela na pohotovost, nakonec zbytečně, ale říkám si, že lepší jet stokrát zbytečně než nejet, když je to potřeba ;-) Držím palce, ať je to ok!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40