banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

dort k svátku - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky holky,chtěla bych udělat pro malou dort,je jí 7měsíců a nějak mám prázdnou hlavu na nápady,nějak mě nenapáda jaky bych jí mohla udělat aby jsi mohla třeba trošičku dáttak vás prosím o nějaké typy,předem děkuji!!!!!!!!!!!!!!!
já bych se na to vykašlala, v 7 měsících toho ještě moc jíst nesmí a z dortu ještě žádnou radost mít nebude, dala bych jí nějakou pěknou hračku
a co jablkový dort? http://www.babyonline.cz/maminka/recepty/moucniky/=/v/2263.htmlv 7měsících toho stejně moc nezbaští a jablka s piškotem by měly být v pohodě a taky je to dobrůtka, kterou dojede celá rodina
@jezurka Tenhle by už určitě mohla a dá se nazdobit pto ostatní šlehačnou.
Holky budou mít určitě lepší nápady. ALe já k ročním narozninám udělám jen piškot a na to a mezi to dám asi jogurt, nebo něco takového to ještě nemám vyřešené a ovoce (banán a broskev třeba nebo tak). A to bude vše :) ale nechám ho si s tím dělat co chce aby měl zábavku a mohl se tím komplet popatlat
@medox jogurt tam nedávej, rozmočí to ten piškot.. nebo ho smíchej se zakysanou smetanou
@jezurka já právě tohle ještě úplně nevím...ale něco snad už vymyslim, já bych mu dala i něco sladčího ono by ho to jednou nezabilo, ale on nic takového nepozře
@medox tak to by mu ta zakysaná smetana mohla chutnat, když je zvyklý na jogurt, já bych to nejdřív vyzkoušela zvlášť a buď ráda, to naše Bedrunka stlačí všechno co najde a nejvíc ji chutná, to co nesmí dneska ukradla BeBe dobré ráno a měla snídani a nebo udělat místo dortu ovocný salát s jogurtem a pěkně nazdobit?
@medox třeba už za chvilku bude baštit všechno
@jezurka já mu dala ochutnat pribináka a úplně se mu z toho navalovalo. jen olízl lžičku a vypadal že se pozvrací ten salát nevim on ještě moc nejí kousky tak si to nedokážu představit, ale taky je to dobrý nápad ještě zvážim :)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici