banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dopoledne nic v plánu nemám, kromě vaření. Adámka dnes vyzve... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dopoledne nic v plánu nemám, kromě vaření. Adámka dnes vyzvedneme po obědě, protože ho čeká kontrola na alergologii, možná projdeme i nějaké obchody a taky by měl odpoledne přijít topenář, vyměnit nám radiátor na chodbě. Měl přijít už včera, ale prý ten radiátor ještě nebyl, tak jsem zvědavá jestli teda fakt dorazí.
Hezký den a at vše klapne.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
28 hlasů

69 %
74 hlasů

6 %
6 hlasů

Celkem hlasovalo 108 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici