banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobrý den, od ledna se snažíme o miminko,zatím se nedaří.Mi... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dobrý den,
od ledna se snažíme o miminko,zatím se nedaří.Minulý měsíc jsem měla poruchu menstruace (2tydny za sebou).Byla jsem u svého gynekologa a vše v pořádku.Tento mesíc se menstruace zatím nedostavila (8 dní zpoždění) testy stále negativní,v té době pobolívání a tlaky v podbřišku,nadýmavost a zvýšená tvorba akné.Lékařka mi kvůli plánovanému těhotenství zvýšila dávku LETROXU ze 75mg na 100mg.Mohlo by to být tím?
Dobrý den, potíže, které popisujete mohou být způsobeny poruchou cyklu (hormonální dysbalancí) než zvýšením Letroxu. Pokud máte nepravidelný menstruační cyklus, je možné, že máte anovulační cykly (nedochází v průběhu menstruačního cyklu k ovulaci). Bylo by tedy dobré to na ultrazvuku vysledovat a popřípadě také nasadit léky na úpravu cyklu.
MUDr. Veronika Ťápalová

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40