banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobrý den, mám takový dotaz. Na konci června jsem vysadila... - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dobrý den,
mám takový dotaz. Na konci června jsem vysadila anti. Poté přišla normálně MS. V červenci taky přišla MS (i když po 37.dnech a ne po pro mě normálních 28.dnech) a (jako vždy) už alespoň týden před ní jsem cítila, že přijde - nafouklé břicho, bolesti, citlivost a následné menší špinění před. Teď jsem ale měla dostat Ms v srpnu..a i když asi přesně nemůžu spočítat kolik dní mám zpoždění (myslím, že cca 3.dny) tak sem to stále nedostala. Dělala sem si těh.test, ale vyšel mi negativní. Je možné, že je to na test ještě brzy a přesto mohu být těhotná? Vůbec totiž necítím \"příznaky\" jako normálně před MS (jakoby už bych to neměla ani dostat)..ale když se nějak víc namáhám, tak mě pak bolí břicho, chodím docela čůrat a občas mě pobolí (píchne) jakoby v podbřišku.

Budu Vám moc vděčna za odpověď a předem Děkuji! :-)
Dobrý den, pokud máte zpoždění jen 3 dny, test ještě nemusí být pozitivní - záleží i na druhu testu. Počkejte tedy ještě týden a pokud se MS nedostaví, udělejte si test znovu. Pokud bude stále negativní a MS se do několika týdnů nedostaví, zajděte k Vašemu gynekologovi.
MUDr. Veronika Ťápalová
@admin Moc děkuji za odpověď.
Jinak dnes je to 42.dnů od poslední MS a test dnes ráno stále negativní. Ale občasné pobolívání v podbřišku cítím stále a 38. až 40.den jsem lehounce narůžověle špinila. Nezbyde mi tedy nic jiného, než se objednat ke své gynekoložce a zjistit příčinu vynechání MS.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40