banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

dobrou noc všem - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
tak zítra nic nedělám, ráno razíme do města,obejdeme s Nikolkou bazárky, jdeme bez kočárku tak nevím kolik jich stihneme , pokusím se sehnat nějakou masku na dětský maškarní karneval a pak ke kamarádce na návštěvu,vařit nebudu, buď dojíme nějaké zbytky a nebo si na něco zajdeme do restaurace, odpoledne si budeme asi jen hrát nebo vytuhnu u pc,na uklízení se necítím (jsem nějaká líná) a pak máme cvičení s dětmi, k večeři se taky odbydeme a ve čtvrtek vymyslím nějakou mňamku
Přeju prima lov masky
dobrou noc a štastný výběr masky
Dobrou, krásně si zítřek užijte.
Tak ať nějakou masku seženete. U nás má být v březnu karneval, ale žádnou masku shánět nebudu, protože to začíná ve 14h a než se Petřík vyspí tak bude karneval pomalu končit.
@zanlena no my ho máme od 15.00, takže to bude akorát, přinejhorším půjde bez masky, stejně tam asi nevydržíme dlouho, nebo si myslím, že v papírnictví taky něco bude
@HankaŽ U nás v papírnictví mívají většinou nějaké klobouky a nebo škrabošky.
Dobrou.A pusinku Nikče.
@Honafa Díky

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

24 %
24 hlasů

2 %
2 hlasy

12 %
12 hlasů

47 %
47 hlasů

15 %
15 hlasů

Celkem hlasovalo 100 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici